
Drammen Works inviterer til en uformell og sosial frokost hvor vi gjør et dypdykk om hvordan gründere kan fange oppmerksomheten til mediene.
Det er to spennende foredragsholdere Line Gevelt Andersen og Hans Arne Odde som kommer, de deler hvordan man kan skape oppmerksomhet og utforske verdien av medieomtale kan gi for gründere.
Meld deg på for å lære, få tips, skille deg ut og få medieoppmerksomheten som kan gi din bedrift et løft.
Program:
08.00 Sosial og uformell frokost
08.30 – Program
Medieomtale; Har det noen verdi? Hans Arne Odde,
Hans Arne Odde med bakgrunn som sjefredaktør, adm dir i mediehus og tidligere daglig leder/partner i kommunikasjonsbyrået Godt Sagt. I dag driver han eget selskap med medierådgivning, strategi m.m.
Hvordan få oppmerksomhet fra redaktørstyrte medier? Line Gevelt Andersen,
Line Gevelt har over 30 års erfaring fra NRK som redaksjonssjef, programsjef og redaktør på alle plattformene til NRK, og driver nå selskapet Line Gevelt Andersen Media.